Potisk flash disků

Moderní technologie kráčí kupředu mílovými kroky a její vliv se promítá do našich životů každý den o trochu víc. Pryč jsou doby, kdy jediným „přenosným“ médiem byla disketa, se kterou bylo třeba zacházet s náležitou péčí, jinak jsme se mohli s daty nadobro rozloučit. Náhradu poskytly přepisovatelná CD a DVD, ale zde bylo opět třeba dbát na specifické skladovací podmínky a mnohdy uživatel pohořel na absenci vypalovacího či čtecího zařízení.  Bylo potřeba najít univerzální zařízení, které by eliminovalo tyto neduhy. A tak se stalo, že přišel on: USB Flash disk.

Co to je? Určitě ho znáte. Malé zařízení, s konektorem USB (díky tomu ta univerzálnost), které dokáže uchovat velký objem dat. Většinou je využíván k přenosu dat – video, dokumenty, mp3, fotografie apod. Dá se také využít k šifrování / dešifrování zabezpečení a hesel, jako instalační medium pro software a v neposlední řadě může sloužit i jako bootovací nástroj pro zavedení operačního systému. Klasické využití v podnikových sférách je jako univerzální zařízení pro přenos nastavení či médium pro zálohu dat.

Katalog nabízených flash disků online

Nabízíme vám speciální web www.vase-usb.cz, který se zabývá pouze potiskem USB flash disků nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Na webu jsou speciální akce díky přímého napojení na výrobce:

  • potisk flash disku ZDARMA od 100ks
  • výroba jakéhokoliv tvaru a barvy

Příklady rozmanitosti tvarů a barev:

Jaké jsou výhody flash disku?

  • Odolnější proti fyzickému poškození
  • Vyšší kapacita než u jiných přenosných médií
  • V novějších operačních systémech jsou ovladače součástí operačního systému
  • Příznivá cena

Flash disky jsou vyráběny z různých materiálů, většinou v závislosti na náročnosti prostředí, ve kterém jsou využívány. Jsou odolné proti nárazu, vodotěsné a i když mechanický princip zůstává víceméně stále stejný, jejich tvar a barevné provedení podléhá stále více rozmarům tvůrců. Lze je implementovat do věcí denní potřeby jako například pera, hodinek či kapesního nože. Každý člověk má jedinečnou osobnost a té se snaží přizpůsobit i předměty, které jsou pro něj nějak vyjímečné a které používá často. Například kuřáci se nechají ovlivnit nejen k výběru značky, kterou kouří, ale podřizují svému stylu a image i výběr vhodného zapalovače. Podobně je to i s lidmi, kteří mají blízko k počítačům a technice, která může flash disky využít. 

Reklamní potisk flash disků je způsob, jak své zákazníky dobře oslovit. I flash disk může být známkou image a když už je zde ta možnost, jak se propagovat na tomto druhu techniky, proč jí nevyužít? Díky popularitě flash disků budete mít jistotu, že budou na očích každý den a díky tomu i vaše reklama bude působit stále.  

Potisk flash disků

  • Nemusíte se omezovat počtem barev
  • Kvalitním zpracováním můžete vytisknout například i jemné barevné přechody
  • Potisk je možno vyřešit i za pomoci tisku na samolepící fólie.
  • Fotografický potisk je tvořen speciálními barvami, které nelze setřít.

Tamponový potisk

Technologie tamponového potisku se používá na reklamní či průmyslový potisk. Potisknout se dají plasty, dřevo, sklo, keramika, kovy a jiné materiály. Vícebarevný potisk je aplikovatelný na rovných nebo částečně zakřivených plochách. Princip tisku spočívá v nanášení barvy pomocí silikonových tamponů na předmět. Elasticita tamponu umožňuje potisk různých tvarů předmětů.

Ofsetový barevný tisk (CMYK)

Jedná se o způsob potisku, kterým lze velmi dobře vytisknout detaily motivu – např.: pokud je motivem fotografie anebo obrázek s jemnou kresbou či příliš malými detaily. Tento druh potisku je vhodný pro produkty s velkou plochou, jako jsou například USB flash disky ve tvaru kreditní karty. V praxi to znamená, že ať už se rozhodnete potisknout svojí reklamou jen obyčejné flash disky či nějaké extravagantní, nebude to pro vás žádný problém.

Reklamní potisk je určitě krok správným směrem, který vyjádří a podpoří image vaší společnosti. Nechte svoji reklamu zazářit způsobem, který je IN. Reklamní flash disky mohou být také vkusným reklamním předmětem – pak vás budou reprezentovat všude tam, kam jejich majitel přijde.