Reklama na auto

Reklama na auto se stala velkým trendem posledních let a získává si stále větší oblibu jak u firem, tak u běžných provozovatelů vozidel.

Reklama na auto Reklama na auto Reklama na auto

Reklama na auto se vyplatí

Umístit reklamu na auto je pro firmy velmi výhodným způsobem, jak se zviditelnit a získat tím reklamu pružnou a dynamickou. Reklama je mobilní a každý den osloví velké množství lidí. Její akční rádius je mnohem větší, než u osamělého billboardu u dálnice. Někdo může namítnout, že billboard osloví také tisíce lidí denně. Pravda, ale nelze ho umístit všude. Lukrativní místa bývají velmi draze zpoplatněna a v dnešní době mnohdy přes jeden není vidět druhý. Taková reklama se potom míjí účinkem a je jen ztrátou peněz.

Navíc, je-li řidič (jako potencionální příjemce reklamy) vystaven za svou cestu třicátému, padesátému billboardu, přestane už nabízenou reklamu rozlišovat a vnímat.  Reklama na kolemjedoucím autě jeho pozornost nerozptýlí a naopak si ji díky zvýšenému vnímání okolního dění lépe zapamatuje.

Pokud přemýšlíte, jak moc je efektivní umístit reklamu někam na auto, pak vezměte v úvahu následující: tento druh reklamy se dostane často i tam, kam jiná reklama nemůže. Osloví Vás na ulici, jen když jdete kolem zaparkovaného auta nebo přecházíte, na křižovatce, na zastávce MHD, v podzemních garážích, na parkovišti před obchodním centrem, kam zrovna jdete nakupovat a dožene vás i na rodinném výletě či při odpočinku na chalupě. Stručně řečeno, jak velké jsou možnosti automobilové dopravy, tak mocná je i reklama na autě.

Jaký přínos bude mít reklama na autě pro mou firmu?

Využitím polepové reklamy na auta získáte velmi silný nástroj, jak zviditelnit svou firmu či obor svého podnikání. Osloví velké množství lidí v celém věkovém spektru, je univerzální a ideální pro mnoho druhů prezentace vaší činnosti.

  • Tato reklama se na vás bude odkazovat ve dne i v noci a na různých místech země tak, jak by to ostatní reklamy nástroje těžko dokázaly.
  • Vlastníků a provozovatelů aut je mnoho a zájem o tuto možnost výdělku je veliký, obzvlášť v dnešní době.
  • Motivací "reklamních řidičů" je, aby reklama na jejich autě byla co nejvíce vidět, protože jen díky tomu sami získají peníze, takže máte jistotu, že se zrovna vaše reklama dostane k potencionálním zákazníkům.

Co mi to přinese, když si nechám svoje auto polepit reklamou?

Prezentací reklamy na vašem autě získáte další příjem, který vám pomůže snížit náklady na provoz vozidla. Poplatky a výdaje za užívání motorového vozidla a služeb s tím spojených rostou každým dnem, na rozdíl od běžných platů. Pohonné hmoty, povinné ručení, dálniční známky, silniční daň, údržba vozidla - to všechno stojí nemalé peníze. Je tedy logické, že se stále více řidičů snaží nějakým způsobem dorovnat ztráty, které jim vznikají každodenním ježděním.

  • Vaše investice do vytvoření a provozu reklamy jsou minimální. Nemusíte nosit letáky či lepit billboardy. Prostě jen jezdíte autem, tak jako obvykle.
  • Reklama na autě působí jako pasivní ochranný prvek. Díky ní je auto víc na očích a ve středu pozornosti, tudíž si každý "škůdce" dvakrát rozmyslí, jestli poškodí či vykrade zrovna vaše auto.