Reklamní magnety, magnetky

Reklamní magnety dosahují velké obliby jak u firem – jako úspěšný nástroj propagace, tak i u zákazníků a obyčejných lidí – jako doplněk domácnosti nebo unikátní reklamní předmět. Reklamní magnety jsou tak trochu unikátní už samy o sobě – mají fyzikální vlastnosti, které většina ostatních nemá.
Jejich výroba je snadná a levná. Podobně jako některé ostatní reklamní předmět, i zde je několik možností, jak zákazníka zaujmout:

  • Tvar - zde je pozornost zaměřena hlavně na originalitu nápadu. Určitě všichni budeme znát magnetická písmenka, nasázená na lednicích. V našem případě to může být například nápis plastický se jménem společnosti, 3D zpracování loga nebo předmět, který naší činnost jednoznačně charakterizuje. 
  • Vnější potisk – vhodné pro velkonákladovou výrobu. Pokud nechcete riskovat a experimentovat s použitím tvarů, ale chcete jen decentně a klasickým způsobem přivést vaši značku do povědomí, pak si stačí vybrat z klasických tvarů reklamních magnetů a opatřit je vhodným potiskem. (např.: magnetický otvírák na lahve – zde je jasný definovaný tvar, je zde i dostatečná plocha pro umístění loga vaší společnosti. 
  • Velký plošný magnet - často se jedná v podstatě o malý obrázek (např.: 10x10 cm), vybaven magnetickou vrstvou na celé zadní straně. Takové rozměry už jsou ideálním prostorem pro vaši reklamu. Optimální je potisknout je například fotografií či obrázkem. Tyto magnety působí vkusně i jako dekorace.
  • Magnetické pásky a folie – další krok vědy, který pomůže proměnit vaši představu ve skutečnost.

Magnetky bez zalití Magnetky bez zalití Magnetky bez zalití Magnetky bez zalití

Magnetky se zalitím Magnetky se zalitím Magnetky se zalitím Magnetky se zalitím

Magnetky s bločkem Magnetky s bločkem Magnetky s bločkem Magnetky s bločkem

Magnetické záložky Magnetické záložky Magnetické záložky Magnetické záložky

Oboustranný potisk Oboustranný potisk Oboustranný potisk Oboustranný potisk

Netradiční reklama

Chcete své zákazníky a obchodní partnery opravdu oslovit něčím netradičním? Pak je reklamní magnet tou správnou volbou. Je to nenápadná, ale účinná forma vyjádření našich vlastních cílů (vizí). Jednoduše můžeme vyjádřit podobu nebo podstatu našeho ega, našeho stylu. A to nejen osobního, ale i firemního.

Kam se umísťují nejčastěji v domácnosti

Reklamní magnety jsou opět něčím, co můžeme obvykle nalézt ve většině domácností - na lednici. Lidé si rádi zdobí své ledničky – jinak barevně jednolité povrchy – aby je ozvláštnili a přizpůsobili si je tak, jak se jim líbí. Mnoho lidí časem k těmto propagačním předmětům získá osobní vztah a i když v průběhu života vystřídali již několikátou lednici (povrch, kde reklamní magnety využívají), reklamní magnety zůstávají.

Využití ledniček (ledničky jsou oproti flipchartům a magnetickým nástěnkám ve velké převaze) jako prostoru pro různá sdělení (faktury, složenky, rodinné vzkazy) je univerzální a funguje takto už po mnoho desetiletí. Z několika jednoduchých důvodů:

  • Dostatečně velká plocha
  • Místo, kde se lidé (členové domácnosti) setkávají
  • Místo, které i jednotlivec zaručeně navštíví několikrát denně  

Výhody reklamních magnetů

Velká výhoda reklamních magnetů je, že vždycky najdou praktické využití. Nestane se tedy, že skončí jako mnohé upomínkové a propagační reklamní předměty někde na dně šuplíku či ve vitrínce. Budou na očích každý den. Pokaždé, když půjdeme do lednice pro něco na zub (podle průzkumů navštíví člověk přes den lednici 5-10x – co teprve noční návštěvy. Mít na očích reklamní magnet a reklama tak bude moci působit ve dne v noci, na nás i naše blízké.

Další jejich výhodou je jejich univerzálnost použití. Stačí jen vhodná plocha a už drží. Žádné hřebíky, lepidla či zvláštní uchycení. Prostě jen fyzika… Jsou užitečné – pomáhají nám udržet jiné věci na místech, kde bychom jinak museli použít neefektivní způsoby uchycení. 
Originální a kvalitní magnety jsou velmi populárním dárkem, který bude denně připomínat Vaši firmu.