Reklamní rámy

Reklamní rámy jsou nejpoužívanější formou propagace v oblasti lokální reklamy, zaměřené konkrétním směrem ve specifických podmínkách provozu. Jsou snadno přenosnou reklamou, obsah je jednoduše vyměnitelný. To znamená, že se jimi prezentovaná reklama dokáže rychle a efektivně přizpůsobit momentálnímu dění a vývoji situace. Své využití najdou například na prezentacích, výstavách či v místech, kde dochází k časté změně událostí. Primárně jsou tedy určeny pro rychlou výměnu plakátů, letáků, tiskopisů a informací v organizacích, obchodech a výstavních plochách v interiéru a exteriéru. Aby mohly dobře působit, byly vidět a dokázaly co nejefektivněji oslovit, je vhodné umístit reklamní rámy na frekventované místo ve vašem podniku (např. toalety, vstupní hala,  apod.)

Reklamní stojany a reklamní rámy patří mezi nejefektivnější, ale současně jednoduché prezentační systémy s vyměnitelnou grafikou. Jejich mimořádnou předností je široké uplatnění v interiéru i exteriéru s maximálním využitím reklamní plochy.

Reklamní rámy bývají nejčastěji vyrobeny z hliníkových otevíratelných profilů. Jsou opatřeny antireflexní UV fólií zabezpečující vysokou ochranu pro prezentovaný materiál. Vysoká kvalita použitých materiálu garantuje vynikající estetické efekty a zvyšuje hodnotu expozice. Speciální krycí fólie ve spojení s lištami poskytuje ochranu plakátu (vystaveného prospektu) před poškozením i před vlivy povětrnostních podmínek - pro venkovní využití je někdy nutno vkládané materiály laminovat.

Příslušenství k rámům

Aby bylo užívání reklamních rámů co nejpohodlnější a nejrychlejší, jsou vybaveny celou řadou příslušenství:

  • magnetický držák – pomáhá zajistit pozici reklamního rámu na místech s kovovým podkladem, kde by bylo   jiné uchycení náročné či nežádoucí 
  • uchycení tabule ke stěně je možno za pomoci pomocí vrutů v rozích rámu. Pokud to prostorová situace neumožňuje, je možno použít oboustrannou samolepící pásku. Stejně tak je možno za pomoci háčků zamontovaným v horní části profilu rám jednoduše pověsit na stěnu nebo na strop.
  • možnost vmontování centrálního uzamčení. Ideální jako informační tabule.

Aby byla vaše reklama stále o krok napřed nebo alespoň krok udržela, je důležité využít všech možností, které se za použití daného propagačního systému nabízejí. Inovačním řešením je například použití magnetické fólie, díky níž můžete svou reklamu rozšířit o nové prvky. Stejně tak povrchová úprava, při které dojde k pokrytí matnou černou vrstvou pro psaní křídou, může být tím prvkem, který vás pomůže odlišit od ostatních průměrných konkurenčních reklamních prostorů. 

Snadná manipulace

Reklamní rámy mají jednu velkou výhodu – tou je snadná manipulace s odklopnou a zpětně zaklapávající rámovou lištou při výměně plakátů nebo tiskopisů. Jedním ze speciálních druhů reklamních rámů jsou tzv. plakátové rámy. Jsou to rámy navržené pro větší zobrazovaný prostor, např.: až ve velikostech 700*1000mm. Díky nim může být vaše prezentace mnohem větší a poutavější a tím i úspěšnější.

Výrobci se samozřejmě nezaměřují jen na běžné druhy a velikosti, ale vycházejí svým zákazníkům vstříc. Na přání lze vyrobit reklamní rámy pro atypické rozměry. Na trhu jsou většinou dvě varianty provedení – s ostrými a oblými rohy, ale atypická výroba dokáže pokrýt i odlišnosti v tomto směru, takže se můžete od ostatních odlišit třeba právě vyjímečným designem vašeho reklamního rámu. Vaše reklama se tedy nemusí bát, jestli se vejde do rámečku…

Jak pokračovat při výběru reklamního rámu

Nebojte se nechat mluvit vaši reklamu za vás – je mnoho možností, jak úspěšně prezentovat svoje produkty či služby. Záleží jen na vaší představivosti a cílech a vašich možnostech, jak jich dosáhnout. Obraťte se na odborníky, pokud si nejste jisti správným výběrem propagace. Nic tím neztratíte – naopak získáte know how, jak se i z mála dá získat maximum. Kontaktujte nás >>