Světelná reklama

Světelná reklama nás ovlivňuje každý den. Oslovuje nás takřka na každém kroku, ať už po cestě do práce, na jednání či jen při obyčejné procházce městem. Každý večer se ulice rozzáří světly pouličních lamp a na domech začnou svítit a blikat pestrobarevné světelné reklamy. Čím pestřejší, tím více zaujmou a přitáhnou potencionálního zákazníka blíž, aby se podíval, co že se vlastně pod tou reklamou skrývá. Světelná reklama působí v potemnělých ulicí jako dobrý orientační bod a lidé si ji tak snadno zapamatují.

Světelné reklamy jsou vyráběny z kvalitních materiálů za použití moderních technologií, čímž je zaručena jejich dlouhá životnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a specifickým agresivním prostředím. (prašnost, vibrace, prostředí s velkými výkyvy teplot).  Je možné použít i běžné materiály jako např.: dřevo, akryláty, kompozitní materiály, hliníkové plechy.  Jejich umístění je možné téměř kdekoliv  - zdi, střechy, atiky, sloupy, stožáry, mosty i vlastní speciální nosné konstrukce.  Jako světelné zdroje jsou nejčastěji používány neony, led moduly, světelné či zářivkové trubice či halogenové žárovky. 

Mezi nejvíce preferované druhy reklam patří:

  • světelné panely
  • světelné reklamní panely
  • citylight
  • reklamní vývěsky
  • interiérové - exterierové skříňky
  • orientační systémy

Světelné písmo a dynamická světelná reklama

Dnes už není problém zhotovit na zakázku pouze jednotlivá písmena, nápisy či celé světelné bloky, přesně podle Vašich představ. Logo Vaší firmy může být tvarově atypické či výstřední, přesto není problém nechat ho zářit do dáli a zastínit tak konkurenci „v šeru města“.

Dávno odzvonilo obyčejnému polepenému sklu, prosvícenému žárovkou, které snadno zapadlo do šedi ulice a jen stěží někoho oslovilo. Dnešní světelná reklama je dynamická, barevná a pestrá. Neomezuje se tvary ani barvami a s využitím poznatků moderních technických věd elektrotechniky lze vykouzlit opravdové zázraky ve velmi nízkých cenových relacích.

Díky použití LED technologií reklama podstatně ožila a stále se zdokonalující programy na řízení provozu tohoto typu reklamy otvírají netušené možnosti všem, kdo se chtějí zviditelnit a zaujmout zákazníka netradičním způsobem. Kupříkladu dynamická světelná reklama s použitím animačních programů přináší jistotu, že vždy znovu a znovu zaujme něčím novým a neokoukaným.   Díky tomu může každou vteřinou oslovovat nové a nové zákazníky, kteří by jinak před statickou reklamou sklopili zrak a nevěnovali by jí pozornost.

Světelná reklama je účinná

Ať už chcete „jen“ zviditelnit Vaši společnost a umístíte její světelné logo na zeď nebo střechu provozovny či nabídnout své služby do povědomí široké veřejnosti za pomoci světelných panelů a tabulí, světelná reklama udělá velký kus práce za Vás. Nemusíte se starat o to, jestli zítra vyjdou noviny nebo kolik lidí se bude večer dívat na televizi. Světelná reklama dělá svou práci prostě jen tím, že je.  24 hodin denně, po celý rok. A tímto způsobem osloví mnoho lidí, kteří si jí zapamatují i díky tomu, že je na jejich cestách „světlem ve tmě“.

Světelná reklama svým principem přináší prvek, který pozornost lidí vždy přitáhne. Světlo, zářící ve tmě, zaujme. A i když není naprostá tma, tak osvětlená tabule či výklad, je-li aspoň trochu barevně odlišena od světla pouličních lamp či osvětlení pasáže, přitáhne pozornost zásadním způsobem, i když to mnohdy není na první pohled patrné. Kombinace světla a pohybu je právě tím kouzlem, které způsobí, že člověka ve svém dosahu osloví, často aniž si to dotyčný uvědomuje.